תקנון פורטל גן אירועים

פורטל "גן-אירועים" (להלן: "הפורטל"). הינו מאגר מידע אינטרנטי המרכז מידע שימושי ופרסומי בתחום הפקת אירועים בכלל וגני אירועים ואולמות שמחה בפרט. השימוש בפורטל ובתכניו יעשה על ידי המשתמש בהתאם ובכפוף לתנאי השימוש ("תנאי השימוש") ומהווה הסכמה לכל תנאי השימוש.

מטעמי נוחות מנוסחים תנאי השימוש בלשון זכר אולם מתייחסים גם למין השני.

מערכת הפורטל שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים בתנאי השימוש, בעיצוב הגרפי, באופן פעולתו ובתכניו מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במסירת הודעה כלשהי מראש תנאי השימוש יחייבו מרגע פרסומם באתר.

זכות הגלישה בפורטל ניתנת לכל מבקש וזאת ללא תמורה. לא תתקבל כל טענה הקשורה בכל אופן שהוא לאיכות הפורטל, איכות השימוש בו, תקלות שונות, נפילות מחשב, וכל תקלה הקשורה בשימוש בפורטל במישרין או בעקיפין.

מערכת הפורטל עושה את מירב המאמצים להביא בפני המשתמשים תוכן שימושי.  התוכן באתר מובא כפי שהוא ללא כל אחריות מכל סוג שהוא. מערכת הפורטל אינה אחראית לתוכן ולמידת דיוקו. הפורטל, בעליו ועובדיו לא יהיו אחראים לכל נזק אשר יגרם למשתמש ו/או צד שלישי אחר עקב הסתמכות מכל סוג על התוכן המפורסם.

הפורטל לא יהיה אחראי לדיוק בפרטים הנמסרים ע"י המפרסמים באתר בין אם הייתה למערכת שליטה על הפרסום ובין אם לאו.
הפורטל לא יהיה אחראי בשום צורה לטיב, איכות או השירות של נותני שירותים המפרסמים בו או נותני שירותים שפורסמו דרך קו הייעוץ הטלפוני.

מטרת הפורטל הינה לעודד יצירת קשר בינך לבין נותני שירותים בתחום הפקת האירועים  כדי שתקבל הצעות, הזמנות לפגישות והטבות מסחריות מהגופים המפרסמים באתר ומשותפים המעוניינים לתת לך הטבות אלו. שליחת פרטים בטפסי המילוי השונים הפזורים בפורטל, מהווה הסכמה ליצירת קשר טלפוני מקו הייעוץ אותו מפעיל הפורטל או העברת המידע שנשלח על ידך לגורמי צד ג' העונים לבקשתך ע"מ ליצור עמך קשר וזאת מבלי לבקש אישור נוסף לכך בנפרד.
במסגרת הפעלת הפורטל נאספים סוגים שונים של מידע בקשר לשימושך בפורטל.
בהסכמתך לתנאי השימוש, הנך מרשה לפורטל לעשות שימוש במידע שייאגר אודות שימושך באתר לצורך ניתוח סטיסטי.

זכויות היוצרים והקניין הרוחני הינם רכושם הבלעדי של הפורטל. אין להעתיק, להפיץ או לעשות כל שימוש בחלק כלשהו בפורטל בין בעיצוב בקוד המחשב ובתכנים ללא הסכמת מנהלי הפורטל בכתב.

על כל הוראות השימוש בפורטל והנובע מהם יחולו דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי בכל הקשור לתנאי שימוש אלה הינו בבית המשפט המוסמך לפי העניין בעיר תל-אביב .

קבל הצעות מחיר
מגני האירועים המתאימים לך ביותר:

שם
טלפון
דוא"ל
אשמח לקבל מידע והצעות מחיר מנותני שירותים נוספים בתחום האירועים
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר