גני אירועים פנויים

ידוע שבמדינת ישראל ישנה תקופה שמתאפיינת בריבוי אירועים וישנה תקופה יבשה יחסית עם מיעוט אירועים. מה שקובע האם תקופה מסוימת היא מרובת אירועים או ממועטת אירועים הוא מזג האוויר. כלומר, ידוע שבדרך כלל רוב האירועים מתרחשים בעונת האביב כאשר מזג האוויר נוח. מצד אחד אין חשש מגשם שעלול להרוס את האירוע, ומהצד השני אין עומס חום שעלול להרוס את האווירה ולהקשות על המוזמנים לשהות הרחק מאוויר המזגנים. מהסיבה הזאת בדיוק ישנם גני אירועים רבים שר סוגרים תאריכים מבוקשים רבים מראש ולמי שנזכר מאוחר מדי קשה למצוא גני אירועים פנויים בתאריכים המבוקשים.

איך מוצאים גני אירועים פנויים?
כאמור, הכי טוב לתאם כמה שיותר מראש על מנת להבטיח שגן אירועים לטעמנו פנוי בתאריכים הרצויים לנו. כך שכבר כאשר ידוע לנו על אירוע מתוכנן מומלץ דבר ראשון לסגור תאריכים אצל גן או אולם אירועים. אם באירוע שלנו מעורבת חברת הפקות מקצועית זה הרבה יותר קל מפני שחברות הפקות עובדות בצמוד ובשיתוף פעולה הדוק עם גני אירועים והרבה יותר קל להם להשיג את התוצאות הרצויות לנו מבחינת המשא ומתן עם גן האירועים לגבי שריון תאריכים. כמובן שחשוב לזכור שמבחינת מחירים לגני אירועים הרי שהתאריכים המבוקשים עולים הרבה יותר כסף מאשר אירוע בתאריכים פחות מבוקשים, ויש לקחת זאת בחשבון בתקצוב האירוע.

מה עושים אחרי שסוגרים תאריך?
אחרי שסוגרים תאריך רצוי לאירוע מתחיל המרוץ האמיתי שמסתיים רק ביום האירוע. ישנם אין ספור של משימות ומטלות לקראת האירוע כמו לסגור עם צלם מקצועי שיצלם את האירוע, לדאוג למוזיקה או לבידור, לדאוג לשירותי הסעדה וקייטרינג, להכין רשימת מוזמנים, לעשות סידורי ישיבה, להגיע לטעימות, חתאם עם מלצרים, להיפגש עם מעצב, לקנות בגדים לאירוע ועוד אין ספור משימות, אז, קדימה לעבודה.

קבל הצעות מחיר
מגני האירועים המתאימים לך ביותר:

שם
טלפון
דוא"ל
אשמח לקבל מידע והצעות מחיר מנותני שירותים נוספים בתחום האירועים
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר